piątek, 4 lipca 2014

PLOD CZY  CZLOWIEK ...

KILKA DNI TEMU DOWIEDZIALAM SIE, ZE ZOSTANE BABCIA :)
WSPANIALA WIADOMOSC I WIELKA RADOSC.

DZIDZIUS MA OBECNIE 6 TYGODNI, MOCNO BIJE MU SERDUSZKO I PRACUJA PLUCA !

WIEC PLOD, CZY CZLOWIEK ? TA ISTOTA TETNI ZYCIEM, ROZWIJA SIE W NIESAMOWITYM TEMPIE WIEC NIE MOZNA MOWIC, ZE "TO" JEST NICZYM :(

A JEDNAK WSZEM I WOBEC ABORCJE CZESTO PROPAGUJE SIE JAK WYRWANIE ZEPSUTEGO ZEBA I PO SPRAWIE.

CZY RZECZYWISCIE JEST TO TAKIE PROSTE, SKUTECZNE I BANALNE ?

TEMAT RZEKA...KAZDY MA SWOJE ZDANIE, ALE FAKTY SA NIEZMIENNE BEZ WZGLEDU NA POGLADY I PUNKT WIDZENIA.

BICIE SERCA OZNACZA ZYCIE ! 

 JUZ W DRUGIM TYGODNIU OD POCZECIA TO MALENKIE SERDUSZKO BIJE...

2 komentarze:

  1. bez względu na to co kto myśli i co propaguje, to decyzja o aborcji zawsze będzie dla matki najtrudniejsza w życiu i na całe życie odciśnie piętno....

    OdpowiedzUsuń
  2. To prawda, pietno pozostaje :( i zdawaloby sie, ze czas leczy rany, ale w tym przypadku czas drazy rane bolesnie. Osobiscie tego nie doswiadczylam, ale slyszalam opinie wielu kobiet, ktore zdecydowaly sie na ten krok i przez reszte zycia ciezko jest im sie z tym uporac, zaluja i cierpia - bardzo smutne.

    OdpowiedzUsuń