PLOD CZY CZLOWIEK ...
KILKA DNI TEMU DOWIEDZIALAM SIE, ZE ZOSTANE BABCIA :)
WSPANIALA WIADOMOSC I WIELKA RADOSC.
DZIDZIUS MA OBECNIE 6 TYGODNI, MOCNO BIJE MU SERDUSZKO I PRACUJA PLUCA !
WIEC PLOD, CZY CZLOWIEK ? TA ISTOTA TETNI ZYCIEM, ROZWIJA SIE W NIESAMOWITYM TEMPIE WIEC NIE MOZNA MOWIC, ZE "TO" JEST NICZYM :(
A JEDNAK WSZEM I WOBEC ABORCJE CZESTO PROPAGUJE SIE JAK WYRWANIE ZEPSUTEGO ZEBA I PO SPRAWIE.
CZY RZECZYWISCIE JEST TO TAKIE PROSTE, SKUTECZNE I BANALNE ?
TEMAT RZEKA...KAZDY MA SWOJE ZDANIE, ALE FAKTY SA NIEZMIENNE BEZ WZGLEDU NA POGLADY I PUNKT WIDZENIA.
BICIE SERCA OZNACZA ZYCIE !
JUZ W DRUGIM TYGODNIU OD POCZECIA TO MALENKIE SERDUSZKO BIJE...
bez względu na to co kto myśli i co propaguje, to decyzja o aborcji zawsze będzie dla matki najtrudniejsza w życiu i na całe życie odciśnie piętno....
OdpowiedzUsuńTo prawda, pietno pozostaje :( i zdawaloby sie, ze czas leczy rany, ale w tym przypadku czas drazy rane bolesnie. Osobiscie tego nie doswiadczylam, ale slyszalam opinie wielu kobiet, ktore zdecydowaly sie na ten krok i przez reszte zycia ciezko jest im sie z tym uporac, zaluja i cierpia - bardzo smutne.
OdpowiedzUsuń